Dačického dům pro předškoláky Program pro mateřské školy

Speciální výukový program pro děti mateřských škol. Připravili jsme několik interaktivních her, společně s dětmi se podíváme skrz podlahu, kde se skrývá funkční středověký stříbrný důl, navštívíme mluvícího skřítka v podzemí, budeme poznávat různé materiály a stavět městečko...

 

Stezka pana Mikuláše Dačického

Nový edukační program pro mateřské školy je připraven ve spolupráci s Dominikem, Domem dětí a mládeže v Kutné Hoře a bude veden zkušenými odbornými pracovníky.

Edukační program bude nabízen ve dvou variantách – pro předškolní děti a mladší děti. Průběh programu bude stejný, ale bude se vždy měnit obtížnost plněných úkolů na základě věku a znalostí dětí.

Stezka pana Mikuláše provede děti celým Dačického domem, při čemž budou plnit zadané úkoly a musí dosáhnout cíle. Tím je osvobození pana Mikuláše a samozřejmě po absolvování programu děti dostanou i sladkou odměnu! Během programu se využijí hmatové truhly, puzzle na skládání, hmatové domečky, nové hmatové prvky, skládání obrázků, poznávání zvířecích domečků na magnetické tabuli a budou také zařazené pohybové prvky.

Program bude trvat 1 hodinu a vždy skupinu dětí povedou dva lektoři. Pro lepší zvládání úkolů bude skupina rozdělena na dvě tak aby děti mohly lépe pracovat a soustředit se. 

Součástí odměny pro děti bude obdržení pracovního listu – domečky k vymalování a složení městečka.  

 

Materske-skoly-ilustracni.jpg


Cena programu:

skupiny nad 10 dětí:  30,- Kč / dítě, pedagogický doprovod zdarma

Délka programu:

cca 60 min

 
Možnost objednání na každý všední den od 8.00 – 18.00 hod

Kontakt: 

e-mail: objednavky@dacickehodum.cz
tel:  732 477 426

 

Interaktivní programy můžete vyzkoušet na portále: https://www.veskole.cz/dumy/materska-skola/dacickeho-dum-pro-ms-2.
 

 

Chcete více informací nebo si objednat prohlídku?

Pošlete nám zprávu nebo nám zavolejte!